Hlavní stránka

Ceník

Všeobecné obchodní podmínky

Objednávka

Reference

Výuka

 

 
   
 

Objednávka

Soudní překlady: Ke každému soudnímu překladu je nutno připevnit původní text v originálním jazyce. Proto prosím získejte kopii Vašeho originálu s ověřením od notáře, z matriky MěÚ, na Czech Pointu na poště, stejně tak můžete získat stejnopis od soudu, u kterého je dokument veden. Pokud je možno k soudnímu překladu připevnit originál, ověřená kopie není třeba.

Domluvte si poté prosím schůzku tel: 608 268 774. Dokument také můžete zanechat ve schránce na adrese Fr. Škroupa 26, Č.Budějovice, což mi prosím oznamte telefonicky nebo e-mailem, pokud se jedná o urgentní překlad. Děkuji.

Běžné překlady: Můžete předat osobně nebo prosím posílejte ve formě příloh spolu s fakturačními údaji na info@hieroglyf.cz. Do 24 hod Vás budu kontaktovat s cenovou nabídkou. Děkuji.

Tlumočení: Po domluvě na 608 268 774

Výuka: Po domluvě na 608 268 774.

                                      Co by měla obsahovat Vaše objednávka:

Název firmy:
Adresa:
IČ:
Kontaktní osoba:
Telefon, e-mail:

Číslo objednávky:
(Označení souboru)
Cílový jazyk:
Termín dodání:
Způsob dodání:

 

Několik doporučení pro zasílání objednávek:

  •  Text připojujte k objednávce ve formě přílohy (attachment). 

  •  Zasílejte pouze text v rozsahu určeném k překladu - bez hlaviček, grafiky, ilustrací apod., pokud nemají být přeloženy. Čím menší soubor  pošlete, tím rychlejší je jeho stahování a menší riziko poškození dat při přenosu.

  •  Pokud se jedná o spěšný překlad, uveďte to prosím v předmětu zprávy.

Po obdržení objednávky bychom Vás měli do 24 hodin zkontaktovat a následně se dohodnout na podmínkách. Pokud se tam nestane, prosíme informujte nás jiným způsobem, např. pomocí telefonu nebo Skypu. Děkujeme.

 

Fakturační údaje: 

IČ: 706 71 095
 

Bankovní spojení:

Na vyžádání

UK

Název peněžního ústavu: na vyžádání

 

 

 
 
překladatel z angličtiny,překlad textů do angličtiny,česko anglický překladatel,překlady angličtiny,překladatel angličtiny,překlady angličtina,anglický překlad,překlad do angličtiny,překlad z angličtiny,překlad z angličtiny do češtiny,anglický překladatel,překlad angličtiny,česko anglický překlad,překlad anglicky,,překlady Strakonice, tlumočení angličtiny Strakonice, překlady Jihočeský kraj, překladatelství Aj

překlady z Čj do Aj a z Aj do Čj, tlumočeni v českém a anglickém jazyce, výuka angličtiny, Lenka Kopencová,Strakonice,Strakonický okres,Strakonicko,italština překlady,němčina